2008 Yılında büyük dinamizm ve heyecan ile kurduğumuz PARALEL HİJYEN MAKİNE PASLANMAZ ÜRÜNLERİ; bilgi birikimlerini tecrübe ile birleştirip imalatçı kimliğimiz ve satış pazarlama konusunda uzman kadromuz ile endüstriyel temizlik ve hijyen ürünleri alanlarında Türkiye’nin lider markası olmuştur.
Uluslararası kalite sertifika ve belgelerine sahip firmamız sürekli yenilik ve gelişim anlayışıyla sektör standartlarını hep daha ileriye taşımaktadır.
Teknolojiye ve makine parkuruna yaptığı yatırımlar ile kaliteli ve seri üretimi öncü edinen PARALEL HİJYEN MAKİNE PASLANMAZ ÜRÜNLERİ; hijyen ekipmanları ve paslanmaz makine üretiminde maksimum kalite ve verimlilik ilkesinden taviz vermeden uygun fiyat, zamanında teslimat ve sonrasında servis garantisi ile sektör tarafından en çok tercih edilen bir marka haline gelmiştir.
Kendisini sürekli geliştirmesi yeniliklerde öncü rolü, hızlı, kaliteli ve %100 yerli imalatlarıyla sektör tarafından tercih edilen marka olmanın haklı gururunu duymaktadır. Bu sorumluluk bilinci ile her zaman müşterilerinin çözüm ortağı olmayı ilke edinmiştir.
PARALEL HİJYEN MAKİNE PASLANMAZ ÜRÜNLERİ; olarak birçok özel ve kamu kurumlarında, gıda, ilaç ve kimya sektörüne hizmet vermekteyiz. Bütün ürünlerimiz kalite kontrol ekibimiz tarafından test edilip piyasaya sürülmektedir.
PARALEL HİJYEN MAKİNE PASLANMAZ ÜRÜNLERİ’nin ana hedefi mutlak müşteri memnuniyetidir. Değişmez prensiplerimiz daima kalite, iyi hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat olmuştur.
PARALEL HİJYEN MAKİNE PASLANMAZ ÜRÜNLERİ; sizlere bugün olduğu gibi gelecekte de en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.